SzambaWarszawa.pl 

Szamba Warszawa

szamba WARSZAWA

SZCZELNE SZAMBA BETONOWE WARSZAWA I OKOLICE - TEL. 607 133 440


Firma TAD-BUT jest profesjonalnym sprzedawcą i producentem przydomowych szamb. Wszystkie oferowane przez naszą firmę szamba są projektowane i produkowane z najwyższą starannością. Jako firma z dużym doświadczeniem w branży zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielkie znaczenie w przypadku szamba ma jego jakość. Dlatego do produkcji oferowanych przez nas produktów stosujemy tylko beton najwyższej jakości. Dzięki temu gwarantujemy szczelność zbiorników, jakie Państwu proponujemy. Ponadto możemy pochwalić się tym, że oferowane przez nas produkty posiadają specjalną aprobatę techniczną nr AT-15-9112. Dokument ten jest wydawany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie i oznacza, że wszystkie produkty, jakie znajdziecie Państwo w naszej ofercie są zgodne z obowiązującymi normami i charakteryzują się wysoką jakością.

    Szamba Warszawa   szamba Warszawa - Firma   Szamba Warszawa

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy. Jednocześnie zapraszamy też do kontaktu, dzięki czemu doświadczeni pracownicy będą stanie zaproponować Państwu najlepsze rozwiązania. Oprócz sprzedaży szamb betonowych oferujemy także ich transport i montaż na terenie całej Warszawy oraz okolic.

Oprócz produkcji szamb żelbetonowych specjalizujemy się także w produkowaniu specjalnych zbiorników na deszczówkę. Robimy to według specjalnych wytycznych klienta, dlatego w przypadku chęci skorzystania właśnie z tej usługi prosimy o bezpośredni kontakt z nasza firmą. W naszej pracy dokładamy wszelkich starań, aby realizacja każdego projektu była sprawna, a nasi klienci zawsze byli zadowoleni.