SzambaWarszawa.pl 

Szamba Warszawa

szamba WARSZAWA

SZCZELNE SZAMBA BETONOWE WARSZAWA I OKOLICE - TEL. 607 133 440


Przydomowe szamba betonowe

Przydomowe szamba betonowe Warszawa i okolice

Jako firma od lat zajmująca się produkcją i sprzedażą przydomowych zbiorników bezodpływowych na ścieki jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług. Wśród cech, jakie wyróżniają nasze produkty wymienić przede wszystkim trzeba ich funkcjonalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przydomowe szambo powinno być zarówno wytrzymałe i szczelne, jak i powinno być jak najłatwiejsze w obsłudze, w tym przede wszystkim w opróżnianiu. Dlatego oferowane przez nas szamba są tworzone z najlepszej jakości betonu. Dodatkowo każdy zbiornik, który możecie Państwo u nas zamówić, pokrywamy specjalną warstwą izolującą. Jej zadaniem jest ochrona szamba przed działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. To wszystko sprawia, że produkt, jaki możemy Państwu zaproponować z pewnością spełni Wasze oczekiwania i będzie służył przez wiele długich lat. 

Czytaj więcej


Transport szamb betonowych

Transport szamb betonowych Warszawa i okolice

Przydomowe szamba betonowe to wciąż jeden z niezbędnych elementów, o jaki trzeba zadbać już na etapie budowy domu. Oczywiście owe bezodpływowe zbiorniki na ścieki muszą charakteryzować się takimi cechami jak trwałości i szczelność. Tylko w ten sposób będą spełniać swoją rolę w odpowiedni sposób. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego chcemy zaproponować Państwu produkty najwyższej jakości. Wszystkie oferowane przez nas szamba betonowe oraz inne zbiorniki, na przykład na deszczówkę, posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-9112. Dysponujemy także ich specjalnymi projektami techniczno-budowlanymi.

Aby zapewnić Państwu produkty najwyższej jakości, w ich produkcji wykorzystujemy jedynie najlepsze materiały. Beton, z którego powstają nasze szamba, jest starannie wybierany. 

Czytaj więcej


Montaż szamb betonowych

Montaż szamb betonowych Warszawa i okolice

Firma Tad-But jest cenionym w branży producentem wysokiej jakości zbiorników betonowych na ścieki. Produkując nasze szamba dbamy o to, by były one szczelne i trwałe. Tylko w ten sposób uda nam się spełnić oczekiwania klientów, dla których szambo przydomowe powinno być przede wszystkim niezawodne.

W naszej ofercie znajdziecie więc Państwo szamba betonowe o różnych wymiarach i pojemności. Wykonujemy je z najlepszego betonu, który starannie dobierany jest przez naszych specjalistów. W ten sposób zyskujemy pewność, że możemy Państwu zaproponować produkt z najwyższej półki, który będzie odpowiadał wszystkim Państwa potrzebom. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają także specjalny projekt techniczno-budowlany oraz aprobatę techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie. Jest to potwierdzeniem tego, że oferujemy Państwu zbiorniki o najwyższej jakości.

Czytaj więcej