SzambaWarszawa.pl 

Szamba Warszawa

szamba WARSZAWA

SZCZELNE SZAMBA BETONOWE WARSZAWA I OKOLICE - TEL. 607 133 440


Jako firma od lat zajmująca się produkcją i sprzedażą przydomowych zbiorników bezodpływowych na ścieki jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość naszych usług. Wśród cech, jakie wyróżniają nasze produkty wymienić przede wszystkim trzeba ich funkcjonalność. Zdajemy sobie sprawę z tego, że przydomowe szambo powinno być zarówno wytrzymałe i szczelne, jak i powinno być jak najłatwiejsze w obsłudze, w tym przede wszystkim w opróżnianiu. Dlatego oferowane przez nas szamba są tworzone z najlepszej jakości betonu. Dodatkowo każdy zbiornik, który możecie Państwo u nas zamówić, pokrywamy specjalną warstwą izolującą. Jej zadaniem jest ochrona szamba przed działaniem wszelkich czynników zewnętrznych. To wszystko sprawia, że produkt, jaki możemy Państwu zaproponować z pewnością spełni Wasze oczekiwania i będzie służył przez wiele długich lat.  

    Przydomowe szamba betonowe Warszawa i okolice   Przydomowe szamba betonowe Warszawa i okolice   Przydomowe szamba betonowe Warszawa i okolice

Na potwierdzenie tych słów możemy pochwalić się tym, iż wszystkie produkty oferowane przez nasza firmę posiadają aprobatę techniczną nr AT-15-9112. Jest to dokument, który stwierdza, że produkowane przez nas zbiorniki betonowe spełniają wszelkie normy, jakie obecnie obowiązują. Oprócz tego szamba, które dla Państwa produkujemy posiadają także odpowiedni projekt techniczno-budowlany.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo przydomowe szamba betonowe o różnych wymiarach i różnej pojemności. Dzięki temu z pewnością znajdziecie tu Państwo taki zbiornik, który będzie najlepiej odpowiadał Waszym oczekiwaniom i potrzebom. Oczywiście nasi specjaliści służą profesjonalną pomocą podczas wyboru odpowiedniego zbiornika.